Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Ostatní parfémy >

Dior Dior Hypnotic Poison Parfémová voda 50 ml pro ženy

Dior Dior Hypnotic Poison Parfémová voda 50 ml pro ženy

Cena produktu Dior Dior Hypnotic Poison Parfémová voda 50 ml... není známa.

 

Popis produktu Dior Dior Hypnotic Poison Parfémová voda 50 ml pro ženy: Hypnotic Poison Eau de Parfum je plný extrémních přírodních tónů a čerpá svou sílu z mocných absolutních esencí. Bohaté kouzlo absolutní esence jasmínu arabského se prolíná s absolutní esencí pome...  Více informací


Dior Dior Hypnotic Poison Parfémová voda 50 ml pro ženy - popis

Hypnotic Poison Eau de Parfum je plný extrémních přírodních tónů a čerpá svou sílu z mocných absolutních esencí. Bohaté kouzlo absolutní esence jasmínu arabského se prolíná s absolutní esencí pomerančového květu, který je zahalen do jemné a evokativní fazole tonka. Lékořicová nóta stojí za svůdností Hypnotic Poison a je pozdvižena do nových výšek. Atmosféra absolutní delikátnosti vládne všemu. Flakon Hypnotic Poison - vůně tajemství - je absolutní ikonou. Vášnivé ztělesnění zakázaného ovoce, lákavé červené jablko. Jeho sklo působí jakoby se ho zmocnila žhnoucí láva.

Výrobce Dior

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dior Dior Hypnotic Poison Parfémová voda 50 ml pro ženy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Pánské parfémy, Vody po holení, Dámské deodoranty.