Kde jsem: Katalog > Kosmetika a lifestyle > Parfémy a toaletní vody > Ostatní parfémy >

Trussardi Trussardi Blue Land toaletní voda 30 ml

Trussardi Trussardi Blue Land toaletní voda 30 ml

Cena produktu Trussardi Trussardi Blue Land toaletní voda 30 ml není známa.

 

Popis produktu Trussardi Trussardi Blue Land toaletní voda 30 ml: Pánská vůně z linie MY LAND vyjadřuje pocit sounáležitosti a vazbu ke kořenům. Vezme nás s sebou na cestu do země absolutních emocí a s nekonečným horizontem, kde se snoubí věda s poezií. Moc a kr...  Více informací


Trussardi Trussardi Blue Land toaletní voda 30 ml - popis

Pánská vůně z linie MY LAND vyjadřuje pocit sounáležitosti a vazbu ke kořenům. Vezme nás s sebou na cestu do země absolutních emocí a s nekonečným horizontem, kde se snoubí věda s poezií. Moc a krása přírody i lidských rukou tu vytvořila pozoruhodné výjevy. Modrá je barva západu slunce, světla a energie. Je to vzrušující blankytný paprsek symbolizující pocit nezávislosti a svobody. Modrou přijímá za svou Trussardi BLUE LAND - svěží a přesto smyslná verze pánského parfému Trussardi.
Výrazný pásek obtáčející boční stranu flakónu symbolizuje ryzí mužnost, nekomplikovanou eleganci i svobodného ducha. Je vyroben ze 100% přírodní italské kůže v sofistikovaném modrém odstínu.
Elegantní Trussardi BLUE LAND vyjadřuje svou podstatu i svým moderním vzhledem. Na přední straně flakónu dominuje rodinný erb Trussardi se jménem vůně BLUE LAND provedeným ve stříbrné barvě.

Výrobce Trussardi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Trussardi Trussardi Blue Land toaletní voda 30 ml užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Dámské parfémy nebo Pánské parfémy, Vody po holení, Dámské deodoranty.